Problem z płodnością

problem-z-plodnosciaGdy jest nam potrzebna fachowa pomoc dotycząca radzenia sobie z problemem niepłodności, to warto rozważyć jedną z najczęstszych przyczyn, która odpowiada blisko 40% przyczyn niepłodności męskiej. Problemem zasadniczym są żylaki powrózka nasiennego, które poprzez utrudnienie odpływu krwi i podniesienie temperatury przyczyniają się do ograniczenia produkcji plemników. Epidemiologia zjawiska nie jest zaawansowana, a samo wykrycie tej zmiany jest bardzo proste.

Często u mężczyzn można dostrzec gołym okiem poszerzenie naczyń żylnych moszny, co może wskazywać na obecność żylaków powrózka nasiennego. Diagnostyką z wyboru jest oczywiście ultrasonografia, która pozwala uwidocznić poszerzone naczynia w obrębie powrózka nasiennego. Leczenie tego typu zmian nie jest skomplikowane – polega ono na chirurgicznym usunięciu poszerzonych naczyń. U ponad 80% osób zabieg jest w pełni skuteczny i usuwa żylaki całkowicie, u około 10% obserwuje się z kolei znaczącą poprawę płodności pomimo obecności żylaków. Jest to więc bardzo skuteczna i chętnie stosowana metoda lecznicza. Warto się tym wszystkim zainteresować i wybrać takie konkretne rozwiązania lecznicze. https://www.tourmedica.pl/blog/objawy-zylakow-powrozka-nasiennego/

W prosty sposób możemy przywrócić swoją płodność i poradzić sobie z niepowodzeniami rozrodczymi. Dolegliwość ta jest powszechna i można ją bardzo szybko usunąć. Wystarczy się jedynie odważyć i wybrać konkretne badania, które pomogą nam pokonać wszelkie trudności. Wybierzmy to już teraz i niczym się nie martwmy absolutnie. Czas postawić na konkretne rozwiązania lecznicze.

Comments are closed.

 • Odpoczynek w Tatrach

  Najbardziej popularnym górskim miejscem w naszym kraju jest Zakopane. Można tam spotkać wiele atrakcji. Dlatego oprócz wycieczek szkolnych przybywa do tego miejsca wiele osób z dziećmi i nie tylko. Coraz częściej na Krupówkach można usłyszeć obce języki. Ta miejscowość ma swój wyjątkowy i niezwykły klimat. Nie tylko, można pospacerować po górach. Jest wiele miejsc, gdzie …Read More »
 • Wakacje za wielkie pieniądze

  Dysproporcje w cenach wycieczek okazują się być naprawdę duże. Do najdroższych zaliczane są bez wątpienia kurorty znajdujące się w Azji i Arabii, choć nie jest to reguła. Do bardzo drogich krajów wycieczkowych zaliczana jest także Holandia. Tak naprawdę ceny uzależnione są przede wszystkim od prestiżu miast. Dużo zapłacimy też decydując się na wyjazd do Chin …Read More »
 • Oferta hotele Sandomierz

  Sandomierz oferuje wysokiej klasy hotele jak i tej niższej, warto zapoznać się z przykładami ofert. Hotel ‘Basztowy’ 3-gwiazdkowy, położony w centrum oferuje: basen, saunę, centrum biznesowe, internet bezprzewodowy. Pokoje wyposażone są w TV, telewizja kablowa, łazienkę i mini bar. Opinią gości jest to dobry hotel z miłą obsługą, świetną lokalizacją. Cena za dobę wynosi około …Read More »
 • Wyjazd z gwarancją.

  Wyjeżdżając na wakacje chcemy, aby był to czas niezapomniany – okres beztroski, wypoczynku i relaksu. Zazwyczaj nie mamy ochoty martwić się tak przyziemnymi sprawami jak baza noclegowa, czy też bilety na zwiedzanie ciekawych obiektów. Podróżowanie to przyjemność, której nic nie może zepsuć. Niestety, w ostatnich latach mieliśmy kilka przypadków, kiedy turystom urlop popsuła nie tylko …Read More »