Problem z płodnością

problem-z-plodnosciaGdy jest nam potrzebna fachowa pomoc dotycząca radzenia sobie z problemem niepłodności, to warto rozważyć jedną z najczęstszych przyczyn, która odpowiada blisko 40% przyczyn niepłodności męskiej. Problemem zasadniczym są żylaki powrózka nasiennego, które poprzez utrudnienie odpływu krwi i podniesienie temperatury przyczyniają się do ograniczenia produkcji plemników. Epidemiologia zjawiska nie jest zaawansowana, a samo wykrycie tej zmiany jest bardzo proste.

Często u mężczyzn można dostrzec gołym okiem poszerzenie naczyń żylnych moszny, co może wskazywać na obecność żylaków powrózka nasiennego. Diagnostyką z wyboru jest oczywiście ultrasonografia, która pozwala uwidocznić poszerzone naczynia w obrębie powrózka nasiennego. Leczenie tego typu zmian nie jest skomplikowane – polega ono na chirurgicznym usunięciu poszerzonych naczyń. U ponad 80% osób zabieg jest w pełni skuteczny i usuwa żylaki całkowicie, u około 10% obserwuje się z kolei znaczącą poprawę płodności pomimo obecności żylaków. Jest to więc bardzo skuteczna i chętnie stosowana metoda lecznicza. Warto się tym wszystkim zainteresować i wybrać takie konkretne rozwiązania lecznicze. https://www.tourmedica.pl/blog/objawy-zylakow-powrozka-nasiennego/

W prosty sposób możemy przywrócić swoją płodność i poradzić sobie z niepowodzeniami rozrodczymi. Dolegliwość ta jest powszechna i można ją bardzo szybko usunąć. Wystarczy się jedynie odważyć i wybrać konkretne badania, które pomogą nam pokonać wszelkie trudności. Wybierzmy to już teraz i niczym się nie martwmy absolutnie. Czas postawić na konkretne rozwiązania lecznicze.

Comments are closed.

 • Centrum rzymskiego świata.

  Rzym to kolejna europejska kolebka – państwo kiedyś potężne, które panowało nad większością starożytnego świata. Starożytny Rzym to kraj wieloraki kulturowo, zróżnicowany społecznie, w którym nie wszyscy mieszkańcy mogli Cieszyc się prawami obywatelskimi. Nie posiadali ich między innymi niewolnicy. Rzym kochał rozrywkę. Oddawaniu się rozrywce służyło Koloseum. Była to dość specyficzna rozrywka – pełna śmierci, …Read More »
 • Bezpłatny kontakt ze sztuką.

  Hasło bezpłatny kontakt ze sztuką brzmi niewiarygodnie. Turystyka opiera się na poznawaniu kultury i sztuki, ale zwykle jest atrakcja dodatkowa i płatna z kieszeni turysty. Darmowa jest przeważnie sztuka ulicy – festyny, pokazy rzemiosła lokalnego. Zwiedzanie galerii, czy muzeum zazwyczaj kosztuje. Miłośnicy malarstwa, którzy chcą nacieszyć oko najwybitniejszymi dziełami sztuki, a nie chcą wydawać majątku …Read More »
 • Wakacje za wielkie pieniądze

  Dysproporcje w cenach wycieczek okazują się być naprawdę duże. Do najdroższych zaliczane są bez wątpienia kurorty znajdujące się w Azji i Arabii, choć nie jest to reguła. Do bardzo drogich krajów wycieczkowych zaliczana jest także Holandia. Tak naprawdę ceny uzależnione są przede wszystkim od prestiżu miast. Dużo zapłacimy też decydując się na wyjazd do Chin …Read More »
 • Miesięcznik podróże

  Miesięcznik podróże to praktyczny poradnik dla wszystkich kochających wycieczki oraz ciekawych świata. Z niego też możemy dowiedzieć się jakie są najładniejsze i najczęściej wybierane miejsca na spędzenie wolnego czasu. Opisuje on kulturę, obyczaje, poleca ciekawe, oryginalne przysmaki jak i również zawiera działy o modzie, oraz urodzie. Przydatny w planowaniu poszczególnych tras pokonywanych czy to samochodem, …Read More »